We kunnen niet zonder onze telefoon. Overal waar we naar toe gaan, nemen we hem mee. Het is dan ook erg logisch dat we onze smartphone in een mooi hoesje willen steken en deze te matchen met je outfit of je nagels.
Bij 24cases.nl hebben ze hippe iPhone en Samsung hoesjes. Met deze webshop heb ik een leuke actie voor jullie. Je kan een telefoonhoesje winnen voor jezelf en je vriendin. Gaaf hea?
In dit artikel lees je meer over de win-actie en hoe je kans maakt hierop!
Op de webshop 24cases.nl verkopen ze verschillende hoesjes voor de iPhone en Samsung. Je kunt niet alleen leuke hoesjes krijgen bij deze webshop maar ook hele leuke stickers die je op je iPhone kunt plakken. De voorkant en achterkant van je iPhone is dan helemaal gepimpt. Zelf heb ik een roze sticker voor mijn iPhone 5 . Als je de kleur zat bent, kun je de sticker gemakkelijk van je telefoon verwijderen zonder dat er lijmresten achter worden gelaten. Ik heb om mijn iPhone nog een doorzichtige hoesje, just in case om mijn iPhone te beschermen. En zo zie je dat ik een roze iPhone heb.
Naast de stickers, kun je ook uit de volgende telefoonhoesjes kiezen. Leuke hoesjes met quote`s, een aztec leeuw, Drake en andere leuke vorm gegeven hoesjes. Voor iedereen is er wel een leuk hoesje.
Winnen!
Je kunt een case winnen voor jezelf en vriendin!
Laat een berichtje achter, waarom jij een hoesje moet winnen en tag de vriendin met wie jij samen een hoesje wilt winnen.
Like en Share deze actie op Facebook en Win! We kiezen twee winnaars uit, deze winnen een hoes voor hun zelf en vriendin.
Zondag 3 augustus maken we de winnaars bekend!
Geen zin in de win-actie? Op de webshop van 24cases.nl kun je een hoesje bestellen!
Anke Kooistra omdat we nu eindelijk iPhone buddy’s zijn
Ann Hamburg we hebben allebij een Samsung s4 !!
Jaa, samen met Lau Donraadt matching phones!! 😉
Dit hoesje voor Stefanie Peeters en voor mijzelf: http://www.24cases.nl/tiger-cross-hoesje-iphone-5-5s. Omdat we allebei dol zijn op dierenprintjes, omdat w allebei sinds kort een iPhone 5 hebben en omdat we graag een gaaf hoesje willen.
Op deze vroege ochtend kom ik jullie weer promoten op mijn tijdlijn
Wat een leuke winactie, ik heb net twee nieuwe hoesjes gekregen dus ik gun het de anderen! Heel veel succes!
Milou Verwoert!! De ene kras overtreft de andere kras.. Door al het gestuiter is het printje niet eens meer te zien! Hoogste tijd voor nieuw materiaal!! 😀
Inderdaad Lies Lugthart wat een mooie hoesjes !! Mijne gaat alweer scheuren aan de randjes
Mijn BFF en ik hebben gewoon allebei heel dringend een nieuw hoesje nodig! Daarom 😉
Wat een mooie hoesjes dan is die van ons saai Talitha Bultman
Ook vandaag kom ik deze mooie actie weer delen. Nu hopen dat ik een kans maak om een van deze mooie hoesjes te winnen! 😀
Ook vandaag kom ik deze mooie actie weer delen. Nu hopen dat ik een kans maak om een van deze mooie hoesjes te winnen! 😀
Hoplijk worden onze telefoons hierdoor beter beschermd en hebben we niet van die lelijke butsen of scheuren!! Mandy Smen Beenhakker
Ik maak dolgraag kans op deze prachtige Smartphone hoesjes !! Ik vind deze prijs GEWELDIG !! <3 <3 Je zou het maar winnen zeg… PFFFF… 😀 Ik ga heel erg mijn best doen om een kans te maken om deze geweldige prijs te winnen <3 Ik ga deze TOP actie mee delen met iedereen zodat er vele nieuwe likers bij komen (Y) (Y) En ik ga heel hard DUIMPJES draaien <3 Liefs Laura !!
SPANNEND
SUUUUPERR spannend !! :* Ik kom graag nog even mee delen. Whaaaah wat maak ik dolgraag kans op deze leuke prijs <3 <3 Liefs Laura 🙂
Ann Hamburg 30 juli de winnaars.. SPANNEND !!!
Hier wordt ik zo blij van
Vandaag kom ik deze mooie actie graag weer delen. Zou toch helemaal te gek zijn als ik dit zou winnen?! 😀 😀
Fijn weekend!! 🙂
Oeeehh.. deze geweldige actie kom ik weer even delen (Y) Ik maak zo graag kans samen met Ann Hamburg 😀 !! Het zou toch helemaal geweldig zijn als wij de gelukkige mogen wezen… 😀 😀 SPANNEND <3
Kom deze actie graag nog een keer delen! Mijn telefoon kan wel een nieuw hoesje gebruiken 😉
Wat is het spannend zeg!! Zou helemaal te gek zijn als Lau Donraadt en ik een mooi nieuw hoesje voor onze Samsung galaxy S4 zouden winnen!!
Allebei een andere mobiel Samsung s 4
Thierry Ryckaert we hebben allebij een Huawei P7
WHAAAAAAH !! Bijna is het zo ver… de uitslag van jullie geweldige actie
Wauw voor onze Huawei P7 Chantal van Tilburg
Ans van Delft is bijna jarig,mooi cado 😀
Anita Roelfsema en ik willen dolgraag een mooi hoesje winnen, niks zo gaaf als een mooi hoesje
Echt wel Natasja Emmen! Ze zijn wel heel gaaf!
wat een keus, de 1 nog mooier dan de ander
Blijft spannend!!!
Zou tof zijn nieuwe hoesjes die bij mijn nieuwe outfit past, toch Linda de Nijs?
☆ SPANNEND ☆
Ik duim me suf voor deze prachtige actie
Om dat deze zo veel leukwr zijn als we nu hebben toch Jolanda Besems?
Op deze vroege ochtend kom ik deze super actie graag nog een keer delen!! 😀 Zou helemaal super zijn als we straks een mooi nieuw hoesje zouden winnen 😉
Iedereen veel succes, ik heb geen Iphone en tja ik gun het jullie 😀
http://beautyster.blogspot.be/
Blijft spannend!!!